POS, POI ve KIOSK için şık ve güvenilir All-In-One

POS, POI ve KIOSK için şık ve güvenilir All-In-One


POS, POI ve KIOSK için şık ve güvenilir All-In-One


Basit Dokunma

16: 9 15,6 inç tek dokunmatik ekran fare ve klavye gerektirmez, bu da özellikle interaktif kiosklar ve satış noktası uygulamaları için uygundur.

IP54 tasarımı

X50V6 ön paneli toz ve su sıçramasına dayanıklılık için IP54 sertifikalıdır. Dokunmatik ekranın neme ve zaman zaman su sıçramasına maruz kalabileceği iç mekan uygulamaları için kullanılabilir.

Yeni X50V6 All-in-one tek dokunuşlu PC, en yeni Intel® Kabylake-U Celeron® 3865U çift çekirdekli işlemciye sahip IP54 sertifikalı toz ve su sıçramasına dayanıklıdır. Shuttle'ın X50V6'sında, çeşitli uygulamalara uyacak şekilde şık siyah veya beyaz kasa tasarımı bulunur. Fansız tasarım 7/24 güvenilir ve sessiz çalışma sağlar ve 0 ~ 40 ⁰C sıcaklıkta çalışabilir. X50V6, Gigabit LAN ve WLAN üzerinden iyi bir ağa sahiptir. İsteğe bağlı PCL71 aksesuarı veya POS01 aksesuarı ile kullanıcılar, cihazı ek COM, LPT ve DIO bağlantı noktalarıyla kolayca yükseltebilir. Buna ek olarak, standart 19V'yi destekler bir de, makine ayrıca otomotiv ve endüstriyel uygulamalara kolayca bağlanmak için tasarlanmış 12V voltaj girişini de destekler. X50V6 tek başına durabilir veya duvara VESA montaj edilebilir. Hem ekran hem de medya oynatıcı satın alma ihtiyacını ortadan kaldıran X50V6, maliyetleri düşürür ve perakende POS, wayfinding, kiosk, yemek servisi, queuing ve interkom sistemindeki özelleştirilebilir dikey uygulamalar için mükemmeldir.